II Edycja Rajdu Rowerowego Mazurskie Fortyfikacje

.
.

Lokalna Organizacja Turystyczna MAZURYorganizuje II Edycję Rajdu Rowerowego „Mazurskie Fortyfikacje”, która odbędzie się 24- 26 kwietnia 2015r. na terenie powiatu giżyckiego i węgorzewskiego. Związek Stowarzyszeń LGD9 jest współorganizatorem imprezy.

Do wyboru będą 3 rodzaje tras:
I Rodzinna - dla rodzin z dziećmi- trasa z przewodnikiem - 10 km
II Dla wszystkich - trasa z przewodnikiem - 50km
III Dla wytrwałych rowerzystów - indywidualna – 80km - 100km.
Tegoroczna edycja rajdu przebiegać będzie pod hasłem „Fortyfikacje pierwszo i  drugowojenne”. Uczestnicy rajdu będą wraz z przewodnikami zwiedzać obiekty historyczne np. Kwatera Himmlera w Pozezdrzu czy Mamerki w powiecie węgorzewskim oraz poznawać mazurskie szlaki rowerowe, Muzeum Indian w Spytkowie czy Muzeum Kultury Ludowej w Węgorzewie. Dodatkową atrakcją przygotowaną przez organizatorów będzie Nocne Safari w Okrągłym, rejs statkiem od Mostu Sztynorckiego do Giżycka, impreza integracyjna w Okrągłym, animator i atrakcje dla dzieci, konkurs wiedzy o Mazurskich Traktach Rowerowych i z ogólnej tematyki rowerowej z nagrodami.
Wszelkie pytania dotyczące rajdu można kierować na adres: lot@lotmazury.pl lub pod nr tel. 722 092 131, 505 928 292 - Komandor Rajdu Witosław Wyrobek.
Wszystkie dokumenty, w tym program, regulamin, oświadczenia, mapki rajdu znajdują się na stronie LOT MAZURY:
http://www.lotmazury.pl/zapraszamy-na-ii-rajd-rowerowy-mazurskie-fortyfikacje/
 

poleć znajomemu

Inne

28.04.2015 Dni Otwartych Drzwi ZUOK Spytkowo

Serdecznie zapraszamy Państwa na „Dni Otwartych Drzwi” Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych Spytkowo Sp. z o.o., …

20.04.2015 Praca dla ratowników WOPR

Burmistrz Miasta i Gminy Ryn zaprasza wszystkich chętnych posiadających uprawnienia ratownika WOPR do pracy w miejscu przeznaczonym do kąpieli w …