Konkurs plastyczny Kraina 1000 jezior w Unii Europejskiej

.
.

Już wkrótce bo w terminie 7-10 maja będziemy obchodzić Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2015. Jest to największa akcja promująca projekty dofinansowane ze środków UE w Polsce. W tym czasie w całym kraju zostaną zorganizowane imprezy prezentujące projekty zrealizowane dzięki Funduszom Europejskim.

 

Z tej okazji Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych Spytkowo Sp. z o.o. w dniach 8 - 9 maja "otwiera się" dla mieszkańców i przygotowuje atrakcje dla młodzieży szkolnej. A wśród atrakcji znalazł się również konkurs plastyczny pod hasłem "Kraina 1000 jezior w Unii Europejskiej" zorganizowany przez Mazurskie Centrum Edukacji Ekologicznej we współpracy z ZUOK Spytkowo Sp. z o.o.

Zatem zapraszamy młodzież szkolną do udziału w obchodach Dni Otwartych Funduszy Europejskich 2015 oraz do udziału w konkursie. Co trzeba zrobić aby wziąć w nim udział? Wystarczy sprawdzić czy w miejscu zamieszkania/gminie/regionie korzystano ze środków UE, czy zostały zrealizowane projekty mające na celu ochronę środowiska, przyrody bądź ekorozwój i przedstawić dowolny w formie pracy plastycznej. Uwaga - zakończenie konkursu już 4 maja br.

Zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu zamieszczonym poniżej.

 

 

Regulamin konkursu plastycznego "Kraina 1000 jezior w Unii Europejskiej"

Załącznik NR 1

poleć znajomemu

Inne

28.04.2015 Dni Otwartych Drzwi ZUOK Spytkowo

Serdecznie zapraszamy Państwa na „Dni Otwartych Drzwi” Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych Spytkowo Sp. z o.o., …

20.04.2015 Praca dla ratowników WOPR

Burmistrz Miasta i Gminy Ryn zaprasza wszystkich chętnych posiadających uprawnienia ratownika WOPR do pracy w miejscu przeznaczonym do kąpieli w …