Ryn laureatem rankingu Europejska Gmina - Europejskie Miasto 2010

Dyplom - Europejskie Miasto 2010
Dyplom - Europejskie Miasto 2010

Dnia 6 października 2010r. w Toruniu odbyło się organizowane przez „Dziennik Gazeta Prawna” seminarium dla samorządów oraz regionalna gala rankingu Europejska Gmina - Europejskie Miasto 2010.
W rankingu brano pod uwagę wszystkie programy pomocowe, których beneficjentami są zarówno władze samorządowe jak i przedsiębiorstwa, rolnicy i organizacje społeczne. Podstawą do oceny jest wartość przyznanej pomocy z UE, liczba realizowanych projektów oraz liczba mieszkańców według GUS. Dane pochodzą z dokumentacji Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Agencji Modernizacji i Restrukturyzacji Rolnictwa i obejmują umowy podpisane do połowy kwietnia 2010r. (bez programów przedakcesyjnych). Ranking ten wskazuje, które samorządy w Polsce mogą poszczycić się największymi osiągnięciami w pozyskiwaniu środków unijnych.
W roku 2010 Ryn – zdobywając 1574,55 punktów zajął 9 miejsce w województwie warmińsko – mazurskim oraz 137 miejsce w kraju, został laureatem w rankingu Europejska Gmina, Europejskie Miasto 2010.

poleć znajomemu

Inne

28.04.2015 Dni Otwartych Drzwi ZUOK Spytkowo

Serdecznie zapraszamy Państwa na „Dni Otwartych Drzwi” Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych Spytkowo Sp. z o.o., …

20.04.2015 Praca dla ratowników WOPR

Burmistrz Miasta i Gminy Ryn zaprasza wszystkich chętnych posiadających uprawnienia ratownika WOPR do pracy w miejscu przeznaczonym do kąpieli w …