Powołanie Obwodowych Komisji Wyborczych
Zarządzenie Nr 53
Burmistrza Miasta i Gminy Ryn
z dnia 5 maja 2014r.
w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych do przeprowadzenia wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 25 maja 2014r.
Na podstawie art. 182 § 1 pkt 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. Kodeks wyborczy (Dz.U.2011.21.112 ze zmianami) w związku z Postanowieniem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 19 lutego 2014r. w sprawie zarządzenia wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego (Dz. U. z 2014r. Poz. 231) i Uchwały Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 11 kwietnia 2011r. w sprawie powoływania obwodowych komisji wyborczych w obwodach utworzonych w kraju, w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej oraz do Parlamentu Europejskiego w Rzeczypospolitej Polskiej (MP z 2011r. Nr 30, poz. 345) a także Uchwały Nr XXIV/193/12 Rady Miejskiej w Rynie z dnia 31 października 2012r. w sprawie podziału miasta i gminy Ryn na stałe obwody głosowania, ustalenia ich numerów, granic oraz siedzib obwodowych komisji wyborczych, mienionej uchwałą Nr XXXVIII/325/14 Rady Miejskiej w Rynie z dnia 12 marca 2014r. zarządzam, co następuje:
§ 1. Powołuję obwodowe komisje wyborcze w następujących składach osobowych:
1. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Rynie:
Andrzej Zacharczyk
|
Grażyna Leonik - Kowalska
|
Adam Majgier
|
Anna Radecka
|
Paweł Pomykała
|
Helena Krystyna Dobrowolska
|
Anna Wiaczkis - osoba wskazana przez Burmistrza
|
2. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 w Rynie
Adam Caban
|
Wiesława Bujwid
|
Aldona Kamila Lemieszek
|
Sylwia Maciejuk
|
Anna Orzołek
|
Wioletta Sajewicz
|
Justyna Leonik - osoba wskazana przez Burmistrza
|
3. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 w Rynie
Jacek Banaszkiewicz
|
Bogusława Marchelewicz - Owczarczak
|
Rafał Polak
|
Marlena Piątek
|
Zygmunt Andrzejewski
|
Anna Małgorzata Załęska
|
Wiesława Wachowska – osoba wskazana przez Burmistrza
|
4. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 w Sterławkach Wielkich
Halina Banaszkiewicz
|
Stanisław Bojarski
|
Grażyna Polewaczyk
|
Marta Owczarek
|
Jadwiga Teresa Kuciewska
|
Natalia Bimbir
|
Seweryn Stankiewicz - osoba wskazana przez Burmistrza
|
5. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 w Rynie
Artur Pruszyński
|
Zofia Brant
|
Agnieszka Sylwia Żabicka
|
Marta Piątek
|
Roman Szewczyk
|
Bożena Franciszka Wiśniowska
|
Monika Furtak – osoba wskazana przez Burmistrza
|
6. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6 w Skopie
Krystian Artur Kuszczak
|
Sylwia Ewa Mikosza
|
Andrzej Stonio
|
Natalia Stackiewicz
|
Marta Olszewska
|
Helga Fitza
|
Katarzyna Czarniewska – osoba wskazana przez Burmistrza
|
7. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7 w Szymonce
Grzegorz Marciniak
|
Juliusz Sebastian Brant
|
Iwona Helena Hartwig
|
Katarzyna Stunża
|
Grzegorz Suchorowiec
|
Ryszard Jarosz
|
Aleksander Szczepański – osoba wskazana przez Burmistrza
|
§ 2. Pierwsze posiedzenie obwodowych komisji wyborczych zwołuję na dzień
16 maja 2014r. godz. 13,30 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Ryn.
§ 3. Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podjęcia.