Konkurs agro-eko-turystyczny Zielone Lato

.
.

Rusza kolejna edycja konkursu agro-eko-turystycznego „Zielone Lato”. Poszukiwane są najlepsze gospodarstwa agroturystyczne na Warmii i Mazurach.

 
To jeden z najstarszych i najbardziej popularnych w naszym województwie konkursów, w którym o miano najlepszych z najlepszych rywalizują ze sobą obiekty agroturystyczne.
 
Głównym celem wydarzenia jest popularyzacja przedsiębiorczości oraz idei współpracy na warmińsko-mazurskiej wsi oraz promocja turystyki na obszarach wejskich. Rywalizacja odbywać się będzie w trzech kategoriach: 
- gospodarstwa gościnne – wypoczynek u rolnika
- gospodarstwa gościnne – wypoczynek na wsi
- zagrody edukacyjne Warmii i Mazur
 
Zgłoszenia przyjmowane są do 20 kwietnia 2015 roku, natomiast laureatów poznamy w maju 2015 roku.
 
Organizatorami konkursu są samorząd województwa warmińsko-mazurskiego oraz Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego. Więcej informacji udziela Departament Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego, tel. 089 521 69 07.

Pobierz załączniki: 
-
 
Regulamin
Arkusz zgłoszenia
Oświadczenie

poleć znajomemu

Inne

28.04.2015 Dni Otwartych Drzwi ZUOK Spytkowo

Serdecznie zapraszamy Państwa na „Dni Otwartych Drzwi” Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych Spytkowo Sp. z o.o., …

20.04.2015 Praca dla ratowników WOPR

Burmistrz Miasta i Gminy Ryn zaprasza wszystkich chętnych posiadających uprawnienia ratownika WOPR do pracy w miejscu przeznaczonym do kąpieli w …