Gminny Program Budowy Mieszkań

.
.

Gmina Ryn zamierza opracować Gminny Program Budowy Mieszkań, w ramach którego będzie realizowana budowa budynku wielorodzinnego.

Lokale przeznaczone będą dla osób / rodzin posiadających centrum interesów osobistych lub gospodarczych (centrum życiowe) na terenie Gminy Ryn, nie posiadających własnego mieszkania lub tytułu prawnego do innego lokalu mieszkalnego jak również dla tych osób, które w zamian zwolnią dotychczas zajmowany lokal komunalny.
Mieszkania przyznawane będą zgodnie z Regulaminem przyznawania, wynajmowania i sprzedaży lokali w ramach Gminnego Programu Budowy Mieszkań.
Ankiety dla mieszkańców Gminy Ryn, zainteresowanych nabyciem mieszkania w Programie można pobierać ze strony internetowej www.miastoryn.pl oraz w sekretariacie UMiG Ryn. Wypełnione należy składać w sekretariacie UMiG w Rynie bądź przesłać pocztą elektroniczną na adres: miastoryn@miastoryn.pl w terminie do 08 maja 2015 r.
 
Link do ankiety

poleć znajomemu

Miasto i okolice

29.04.2015 VII Otwarte Zawody Strzeleckie o Puchar Burmistrza MiG Ryn

BURMISTRZ MIASTA I GMINY RYN,KS GARDA W OSTRÓDZIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE I REKREACYJNE W RYNIE SEKCJA STRZELECKA ,,SOKÓŁ” …

10.04.2015 Konkurs plastyczny - ślimak Cittaslow Ryn

Burmistrz Miasta i Gminy Ryn ogłasza konkurs na wykonanie ślimaka Cittaslow. Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody. Regulamin …