Tomek Chorzelewski zwycięzcą King Of The Kidz

Piotr Frąckiewicz(instruktor), Randamenez(prowadzący),Tomasz Chorzelewski(Chorzeł),Bboy WentoSzybki Wiatr(juror), BBoy El Pensador Fabian(juror), Bboy An Juicy (juror)
Piotr Frąckiewicz(instruktor), Randamenez(prowadzący),Tomasz Chorzelewski(Chorzeł),Bboy WentoSzybki Wiatr(juror), BBoy El Pensador Fabian(juror), Bboy An Juicy (juror)
Oskar Świder, Dawid Łoskociński
W weekend 10-12 kwietnia w Kętrzynie odbyła się VIII edycja znakomitej tanecznej imprezy na mazurach, jaką Międzynarodowy Festiwal Tańca Ulicznego „Breakmania” 2015. Turniej organizowany jest przez Kętrzyńskie Centrum Kultury oraz wspierany przez Stowarzyszenie Hip-Hop Mazury. Wydarzeniu towarzyszyły zmagania na europejskim poziomie, ponieważ rywalizowali tancerze z Litwy, Rosji, Łotwy, Ukrainy i oczywiście Polski. Wszystkie eliminacje odbywały się w formie bitew tanecznych toczonych w trzech kołach równocześnie. Dawid Łoskociński "Ryn Breakers" w duecie z Oskarem Świdrem "Młode Wilki" z Kętrzyna zajął pierwsze miejsce w kategorii BreakDance 2vs.2 do 14 lat!
Punktem kulminacyjnym były oficjalne eliminacje do King Of The Kidz – Finalista otrzyma dwa bilety, zakwaterowanie oraz udział w top 16 podczas finałów organizowanych w Holandii w 2016r. Rywalizacja była bardzo zacięta. Jak zwykle na medal spisał się nasz Tomasz Chorzelewski wygrywając eliminacje do "King Of The Kids" i jedzie do Holandii na finały! Oprócz pucharu, dyplomu i nagrody pieniężnej, nagrodą jest również przelot i pobyt w Holandii (dla Tomka i jego instruktora Piotra Frąckiewicza  - nagrodę ufundowała Fundacja Dzieci dzieciom).
Gratulujemy tego wspaniałego wyczynu. Już dziś trzymamy kciuki za występ w Holandii!!!
Kilka słów o zawodach „King Of The Kidz” w Holandii: są to mistrzostwa organizowane wyłącznie dla dzieci do lat 15. Eliminacje do nich odbywają się w różnych miejscach na świecie, polskie eliminacje odbyły się właśnie w ubiegłą sobotę w Kętrzynie. „King Of The Kidz” zostało zapoczątkowane w 2008 roku przez dwóch holendrów Terence „T-Bone” van Hutten oraz Arjen „Am” Mellink. Od czasu pierwszych mistrzostw urosły one do rangi międzynarodowej konkurencji, na której prezentowany jest najwyższy poziom break – dance.
 

poleć znajomemu

Sport

21.04.2015 VII Otwarte Zawody Strzeleckie o Puchar Burmistrza MiG Ryn

BURMISTRZ MIASTA I GMINY RYN,KS GARDA W OSTRÓDZIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE I REKREACYJNE W RYNIE SEKCJA STRZELECKA ,,SOKÓŁ” …

13.04.2015 Turniej Eliminacyjny Mistrzostw Województwa LZS w piłce siatkowej mężczyzn - wyniki

Turniej Eliminacyjny  Mistrzostw Województwa LZS w Piłce Siatkowej Mężczyzn   W niedzielę 12 kwietnia 2015r. w Hali Sportowej …

10.04.2015 Turniej Eliminacyjny Mistrzostw Województwa LZS w piłce siatkowej mężczyzn

W niedzielę 12 kwietnia 2015r. o godz. 12.00 w Hali Sportowej w Rynie odbędzie się Turniej Eliminacyjny Mistrzostw Województwa LZS …